Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Květák
PříspěvekNapsal: ned 19. kvě 2013 15:20:19 
Demidog
Uživatelský avatar
Registrován: stř 07. dub 2010 19:26:36
Příspěvky: 414
Ano stalo sa to, čo možno nikto z Vás nečakal, ale květák by sa rád vrátil na endor :)

Takže poďme poporiadku aj keď ma väčšina z Vás pravdepodobne pozná, prihlášku si vyplním znova a veľmi rád

1. Volám sa Richard (viď. avatar), mám 21 rokov, pochádzam z východného Slovenska , konkrétne z Trebišova, ale posledné dva roky sa zdržujem viac v Prešove.

2. Kedysi som hrávala postavy Richardo (merk 30+) , Antroponix (mág 24), Pan majster (bs craft) , Andelka (tailor craft) atď. Bohužiaľ cca pred mesiacom som kvôli naivite a podrazu kamarata z reálu prišiel o tieto postavy a napr mága hraje Ennya z ravage , merka pravdepodobne niekto tiež od nich.
Zostali mi postavy ako Ximmaru (herka 15), Ambrosia (nekro 15), Felipe (pk rouge okolo 17) , Rich (berk cca 13), Nax (druid cca 12) a práve som si založil Sionku (orčica z ktorej bude bud berk alebo merk) a ešte mám prístup na rangera Sluga , ale toho som neexpil iba naskiloval par bodov tamingu a behal s nim tamovat kone nic viac (rangera nevie vobec hrať :D)

3. Dôvod prečo sa hlásim práve k Vám je síce otrepané klišé , ale ste banda ktorá mi doteraz stále chýba či už chat na mape, alebo pokec na TSku (aj ked som nikdy nejak moc nehovoril :D). Je mi síce známe, že mnoho zo starších hráčov prestalo hrať ale aj tak ma to k Vám láka.

4. nepôsobil som na iných shardoch ...skúšal som tuším aj DP 2 ale to asi len jeden den :) Skusenosti s PvP dosť chabé , skúšal som ligu s mágom ale dosť neúspešne, ale nikdy som neodmietol nejaký nájazd na PK či tak podobne a s merkom ma pvp dosť bavilo aj ked je to neobviklé. PvM no bol som pár dungov, ale popravde ja mám takú krátku pamäť že si väčšinu z nich nepamätám, ale PvM už by mohli posúdiť tí, ktorí so mnou hrali.

5. Bol som v guildách ako Element, GoE, potom Pýtlíci a nakoniec Ravage ... Prvé 2 menované boli hrozne dávno a boli to krátkodobé záležitosti a ak som nejakú guildu vynechal ospravedlnujem sa. U Vás som zotrval asi 2 roky? cca neviem presne no a u Ravage cca 2 mesiace. Z Pytlíkov som odišiel , sám neviem prečo. Preplo mi a chcel som vyskúšať niečo nové, viac PvP , hranie an inej úrovni a preto som odišiel , ale nebolo to ono. No a potom u Ravage som sa veľmi neuchytil kvoli mojmu štýlu hrania a ani s členmi som si velmi nerozumel aj keď musím uznať že to nebolo až také hrozné a skúsil som nové veci takže to až tak neľutujem. A potom som s Ednorom prestal úplne.

6. K mojím zálubím patrí predovšetkým moja priateľka, tej venujem najviac času, potom škola mi zaberá taktiež dosť času no a potom hry a tak všetko možne :)

7. Moje ICQ je 307410528 , fotku pošlem ale mam len spolocnu s priatelkou ( UZ NEMAM KVETAK!) http://www.upnito.sk/imgresize.php?id=b ... 201&ms=728

P.S.: Chcel by som dodať na záver, že pravdepodobne nebudem jedným z najaktívnejších hráčov kedže momentálne stále skúškujem a dlho ešte budem a počas školského roka tiež nemám príliš čas. Ale cez víkendy alebo medzi skúškami ked budem mocť si veľmi rád zahrám :) Dúfam že to veľmi nebude prekážať. Na prípadné otázky rád zodpoviem či už tu, alebo na ICQ. Zdur !

_________________
poloboh Richardo - Mercenary 30+lvl !!
[Veteran] Antroponix - Ice mage 24lvl (už nie môj)
tamer Slug - Ranger 24lvl
Raptile - Rogue 22
Ambrosia - Necromancerka 15lvl
hrdlorez Felipe - Rogue 19lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Květák
PříspěvekNapsal: ned 19. kvě 2013 15:38:13 
Šourek
Šourek
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 06. srp 2009 18:19:19
Příspěvky: 504
lutujes teho? :cry:

_________________
majty šourek afeksisko, aka Dilema
, Tumor, cmdr. Keen / Ooya the magician

"-- xxx, 23:28:12: neříkal jsem ti, že kvalifikací kecat mágovi do zdění je díra do prdele? :-D"

Du kommst zu spät!

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Květák
PříspěvekNapsal: ned 19. kvě 2013 15:39:38 
Demidog
Uživatelský avatar
Registrován: stř 07. dub 2010 19:26:36
Příspěvky: 414
Dilema píše:
lutujes teho? :cry:


lutujem :( mačka ! :D

_________________
poloboh Richardo - Mercenary 30+lvl !!
[Veteran] Antroponix - Ice mage 24lvl (už nie môj)
tamer Slug - Ranger 24lvl
Raptile - Rogue 22
Ambrosia - Necromancerka 15lvl
hrdlorez Felipe - Rogue 19lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Květák
PříspěvekNapsal: ned 19. kvě 2013 15:41:02 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Ako som písal už na mape,ja som ZA a podľa mňa si ani nemusel písať novú prihlášku,stačilo založiť hlasovanie,ale i tak Ti vytknem jednu vec,ktorú dosť nepochopím prečo ľudia píšu a to:

Richardo píše:
....Z Pytlíkov som odišiel , sám neviem prečo....


Ja osobne si stale pamätam presne dôvody prečo som odišiel z predchadzajucej gildy a verím,že aj ty.Tu na fore si uviedol,že jednym z dôvodov je:

Richardo píše:
....narovinu niektorych ludi som uz nemohol velmi prekusit na mape....


si si istý,že už ich "prekusneš"?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Květák
PříspěvekNapsal: ned 19. kvě 2013 15:42:01 
Demidog
Uživatelský avatar
Registrován: stř 07. dub 2010 19:26:36
Příspěvky: 414
Ešte by som rád dodal , že práve sa mi podarilo dostať späť merka ktorého mal ten moj kamarát. Heslo som zmenil už sa na neho nedostane a mága hrá Ennya ale toho som mu nechal kedže sa mu darí a ja som maga aj tak nevedel hrať. Vie že ten merk mi bol ukradnutý a ak sa to vedeniu a členom nebude páčiť tak ho hrať nebudem, ale každopádne si ho chcem nechať nakoľko je to moja prvá 30+ postava a mam k nej citový vzťah :)

_________________
poloboh Richardo - Mercenary 30+lvl !!
[Veteran] Antroponix - Ice mage 24lvl (už nie môj)
tamer Slug - Ranger 24lvl
Raptile - Rogue 22
Ambrosia - Necromancerka 15lvl
hrdlorez Felipe - Rogue 19lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Květák
PříspěvekNapsal: ned 19. kvě 2013 15:44:24 
Demidog
Uživatelský avatar
Registrován: stř 07. dub 2010 19:26:36
Příspěvky: 414
Saxon píše:
Ako som písal už na mape,ja som ZA a podľa mňa si ani nemusel písať novú prihlášku,stačilo založiť hlasovanie,ale i tak Ti vytknem jednu vec,ktorú dosť nepochopím prečo ľudia píšu a to:

Richardo píše:
....Z Pytlíkov som odišiel , sám neviem prečo....


Ja osobne si stale pamätam presne dôvody prečo som odišiel z predchadzajucej gildy a verím,že aj ty.Tu na fore si uviedol,že jednym z dôvodov je:

Richardo píše:
....narovinu niektorych ludi som uz nemohol velmi prekusit na mape....


si si istý,že už ich "prekusneš"?


Maš pravdu Saxon , napísal som tam hlúposť ale dalej som sa ju pokusiť rozvinúť že som chcel skusiť niečo nové a ano dôvodom bolo že mi niektorí ludia nie že vadili ale už som toho mal tak nejak dosť ale bolo to skôr ovplyvnené situáciou v mojom osobnom živote ...

_________________
poloboh Richardo - Mercenary 30+lvl !!
[Veteran] Antroponix - Ice mage 24lvl (už nie môj)
tamer Slug - Ranger 24lvl
Raptile - Rogue 22
Ambrosia - Necromancerka 15lvl
hrdlorez Felipe - Rogue 19lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Květák
PříspěvekNapsal: ned 19. kvě 2013 16:16:11 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Na hlave ho sice nemas, ale v srdci ses stale kvetak ! :?

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Květák
PříspěvekNapsal: stř 22. kvě 2013 17:48:22 
Poník
Poník
Uživatelský avatar
Registrován: úte 02. lis 2010 14:01:06
Příspěvky: 123
Obrázek

_________________
Mythmaker / necromancer
Rob / berserk


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Květák
PříspěvekNapsal: stř 22. kvě 2013 18:01:38 
Demidog
Uživatelský avatar
Registrován: stř 07. dub 2010 19:26:36
Příspěvky: 414
Mythmaker píše:
Obrázek


BLAZNE :D

_________________
poloboh Richardo - Mercenary 30+lvl !!
[Veteran] Antroponix - Ice mage 24lvl (už nie môj)
tamer Slug - Ranger 24lvl
Raptile - Rogue 22
Ambrosia - Necromancerka 15lvl
hrdlorez Felipe - Rogue 19lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Květák
PříspěvekNapsal: stř 22. kvě 2013 19:32:01 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Omg néé :D

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Květák
PříspěvekNapsal: stř 22. kvě 2013 21:12:26 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Přijat.

LOCK

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc