Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vzorová přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 18. čer 2009 13:02:07 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
CO BY MĚLA PŘIHLÁŠKA OBSAHOVAT
1. Jméno v realu, věk, místo bydliště
2. Jména všech postav a jejich levely, u craftů popřípadě skilly
3. Důvod, proč se k nám hlásíte, čím jsme zaujali atd.
4. Zkušenosti na ultimě
-> předchozí shardy, na kterých jste působili + délku působení (kde, kdy, jak dlouho, s
jakou postavou atd.)
-> dále zkušenosti s PvP a PvM
5. Pokud jste hráli na Endoru, tak uveďte předchozí guildy, ve kterých jste působili a uveďte důvod odchodu z ní
(všechno se dá dohledat ;-) ) - pokud jste neměli na Endoru předchozí guildu, tak tento bod nechte prázdný
6. Záliby, zájmy, koníčky...všechno možný
7. uvést své ICQ, Fotka - buď hodit sem, nebo poslat Guild masterovi

bylo by fajn si s tím dát trochu práci, abyste rozvinuli své písařské střevo...btw jsem alergickej na hrubky a jsou za to trochu body dolů :D a čím srozumitelnější, přehlednější a upravená přihláška, tím lepší samozřejmě...a tím by se mohly mazat ty mínusový body za případný hrubky ;-)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Naposledy upravil bejf dne čtv 18. čer 2009 15:31:15, celkově upraveno 2

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzorová přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 18. čer 2009 15:26:56 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
UPOZORŇUJI, ŽE TOHLE JE VYMYŠLENINA, ALE JE TO TU JAKO PŘÍKLADNÝ VZOR

Zdravím guildu Pytlíci

1. Jmenuju se Pepa Cecvárek, je mi 20 let a pocházím ze Zámrsku poblíž Pardubic a studuji VŠ financí.

2. Hraju Berserka 13 level orc, Rogue 18 human, a crafta 10 lvl humana (skilly: mining 70%, BS 50%, alchemy 60%)

3. Hlásím se k vám proto, že jsem o vás slyšel jen to dobré a chtěl bych najít konečně partu lidí, která si pomáhá a vyhoví si, která se u té hry pobaví atd. Rád bych se také podíval prostřednictvím vaší guildy do těch lepších dungů, než ve kterých jsem byl.

4. Zkušeností zatím mám pořád asi málo, ale myslím, že na vaší začínající guildu jsou dostatečné. V PvP mám zkušenosti za Berserka 23 lvl, se kterým jsem hrál ligu dříve. Tato postava byla smazána pro neaktivitu, protože jsem běhal sám, tak jsem to vzdal. V PvM jsem dostatečně zkušený, ale jak jsem psal výše, rád bych si vyzkoušel i těžší dungy, ve kterých jsem nebyl.

5. Dříve jsem působil v guildách HoB, Skull a Dvůr...důvodem mého odchodu byla neaktivita guild nebo jejich úplný rozpad.

6. Baví mě sport (tenis, fotbal, hokej, lyžování), četba, počítače, tanec, hudba

7. ICQ uchazeče, http://www.rajce.net/fotka.jpg

HLAVNĚ TO NEOPISUJTE NEBO NEKOPÍRUJTE A PIŠTE TO Z VLASTNÍ HLAVY

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc